Archiwa
Kategorie

Apel w sprawie mediów publicznych

W sieci zaczął krążyć „Apel w sprawie mediów publicznych” podpisany przez kilku znanych polityków. Apel jest złożony raczej z głupich insynuacji i domysłów i oczywiście niczym niepopartych oskarżeń.

Generalnie apel jest o tym, że Tusk jest be i rozwala TVP i PR. I w tekście nie ma słowa o tym, że Farfał jest z poprzedniego nadania politycznego i że poprzednicy z równie dużym zapałem niszczyli co jeszcze było do zniszczenia. Nie ma słowa o budowie za kosmiczne pieniądze redakcji, której budowa przekroczyła kilkukrotnie wszelkie założone budżety i trwała o kilka lat za długo. Ale jest o tym, że brakuje dziś na pensje.

I chwała Bogu. Niech się ten komunistyczny zamtuz zawali. Już dawno TVP nie tworzy dzieł z misją. To co tworzy nie zachęca do oglądania.

A na deser najciekawsze.

Kilka godzin po otrzymaniu owego apelu,  z wiarygodnych źródeł dowiedziałem się,  że dwaj politycy, Jarosław Sellin i  Kazimierz Ujazdowski, jakoby podpisani pod tymże apelem stanowczo wyparli się popierania tegoż dokumentu.

Ale jajo. Znów ktoś w walce o jedynie słuszną sprawę, wypelniony chrześcijańskim poczuciem misji rzuca błotem, kłamie i fałszuje nie zważając, że jest to wbrew przykazaniom.

Życzę szczęścia owemu komuś. Bo powodzenia nie wróżę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.