Czyżby pojawiała się konkurencja dla Google?

Google od pewnego czasu zasypuje nas wspaniałymi aplikacjami webowymi uzależniając kolejnych internautów od siebie. A tymczasem drugi koncern, dotychczas smacznie śpiący, pokazuje ciekawą ofertę.

Mówię o Microsoft.
Nigdy nie byłem entuzjastą tego koncernu, tam gdzie się dało stosuję rozwiązania konkurencji, ale tym razem oglądam ich twory z zainteresowaniem.

Jest juz galeria, co prawda jeszcze mocno niedopracowana, ale to są początki – błędy, jakie znalazłem, są do wybaczenia w wersji beta.

Jest też aplikacyjka do tworzenia panoram. Na razie wyniki są humorystyczne, posklejała zdjęcia bardzo artystycznie, ale niedługo może zadziała lepiej. Właśnie korzystam z Live Writera. Mam nadzieję, że nieco uprości wstawianie wpisów na WordPress. Nie żebym marudził, że jest coś nie tak, ale czasem idzie to baardzo powoli. Zanim strona się załaduje i otworzy trochę czasu mija. A ja bym chciał myk otworzyć i napisać – a potem niech się wysyła. Wtedy już mi się nie spieszy.

Z wrażeń ogólnych mogę powiedzieć, że bety googla wyglądają na nieco lepiej dopracowane. Ale pierwsze koty za płoty.

Będzie ciekawie !

3 komentarze do “Czyżby pojawiała się konkurencja dla Google?”

  1. Problemem M$ jest to, że działa wyłącznie na Window$, zatem nikt normalny z tego nie skorzysta. Co mi programie do panoram jeśli do ich obejrzenia niezbędne jest IE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.